1 wrzesień 2022

Pożegnanie lata z Radiem Strefa FM i utrudnienia w ruchu drogowym

zdjęcie: Pożegnanie lata z Radiem Strefa FM i utrudnienia w ruchu drogowym / pixabay/3286932
Piknik i koncert "Pożegnanie lata z Radiem Strefa FM", który rozpoczyna się już sobotę może spowodować utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Poniżej przedstawiamy zmienione trasy niektórych autobusów.
REKLAMA
Ulica Słowackiego na odcinku od ulicy Sienkiewicza do placu Kościuszki zostanie zamknięta od wczesnych godzin porannych, w sobotę, 3 września. Wynikiem zamknięcia będzie wstrzymany na tych ulicach ruch drogowy, a także zmiany w kursowaniu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

Linie 0 i 6 w kierunku Mickiewicza i Wierzej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza do przystanku Sienkiewicza-Urząd Miasta i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku Sienkiewicza – Urząd Miasta pojadą ul. Sienkiewicza, al. Kopernika, pl. Kościuszki, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego do przystanku i dalej bez zmian.

Linie 1, 5 i 8 w kierunku Lotniska, ul. Wolborskiej, Rakowskiej, Świerczowskiej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy tych linii od przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika pojadą pl. Kościuszki, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego do przystanku i dalej bez zmian.

Autobusy linii 2, 4 i 7 w kierunku Rakowskiej i Wierzej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. Kopernika-Plac Niepodległości i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku al. Kopernika-Plac Niepodległości pojadą pl. Kościuszki, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego do przystanku i dalej bez zmian.

Autobusy linii 9 kursować będą na następującej trasie: Nowowiejska – Łódzka – Topolowa – Wysoka – al. Armii Krajowej – Wojska Polskiego – Polskiej Organizacji Wojskowej - Słowackiego - Dąbrowskiego – Wojska Polskiego - pl. Litewski – Wyzwolenia – Sulejowska - Skłodowskiej-Curie – Wojska Polskiego – al. Armii Krajowej – Łódzka – Nowowiejska.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Piotrków Trybunalski
0.8°C
wschód słońca: 07:23
zachód słońca: 15:36
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piotrkowie

kiedy
2022-12-02 17:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury, Piotrków...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-02 17:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury, Piotrków...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-02 20:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury, Piotrków...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-02 20:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury, Piotrków...
wstęp biletowany